City: Stockholm

Elisabet Håkansson

Följ på LinkedIn Elisabet Håkansson Senior Business Advisor elisabet.hakansson [at] bergenstrahle.se +46 79 102 75 70 Stockholm

Hanna Malm

Följ på LinkedIn Hanna Malm Financial Analyst hanna.malm [at] bergenstrahle.se +46 79 100 19 89 Stockholm

Linus Plym Forshell

Följ på LinkedIn Linus Plym Forshell Patent Attorney linus.plymforshell [at] bergenstrahle.se +46 791 02 99 06 Stockholm

Anna Lundqvist

Följ på LinkedIn Anna Lundqvist IP Advisor anna.lundqvist [at] bergenstrahle.se +46 79 102 33 91 Stockholm

Christin Serlow

Följ på LinkedIn Christin Serlow Attorney at Law christin.serlow [at] bergenstrahle.se +46 79 102 66 77 Stockholm

Maria Parts

Följ på LinkedIn Maria Parts Attorney at Law maria.parts [at] bergenstrahle.se +46 73 416 54 19 Stockholm Maria är en kommersiellt inriktad jurist med expertis inom allmän avtalsrätt. På Bergenstråhle fokuserar Maria på affärsjuridik, avtalsutformning, förhandling och proaktiv juridisk rådgivning med kundens affärsbehov i fokus. Maria hjälper våra kunder med hantering av lagar och avtal …

Maria Parts Läs mer »

Olena Moroz

Följ på LinkedIn Olena Moroz Attorney at Law olena.moroz [at] bergenstrahle.se +46 79 103 98 08 Stockholm

Gabriella Lundqvist

Följ på LinkedIn Gabriella Lundqvist Attorney at Law gabriella.lundqvist [at] bergenstrahle.se +46 79 100 28 58 Stockholm

Tina Johnsson

Följ på LinkedIn Tina Johnsson Senior Talent Acquisition Specialist tina.johnsson [at] bergenstrahle.se +46 79 101 74 64 Stockholm